Agresor - włamywacz zatrzymany z narkotykami. Najbliższy czas spędzi za kratkami

253-163455
fot. KPP Łódź Wschód

Koluszkowscy policjanci zatrzymali 33-letniego mężczyznę, który wszczynał awantury domowe. Podczas interwencji mundurowi znaleźli przy nim środki odurzające. Ponadto okazało się również, że mężczyzna odpowie za włamanie do jednego z domów w Koluszkach. Usłyszał łącznie 4 zarzuty. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt.

W niedzielę, 5 lutego tuż po godzinie 10:00 patrol z Koluszek został wezwany do jednego z domów, gdzie agresywny mężczyzna demolował mieszkanie. 

- W chwili interwencji agresor zachowywał się wulgarnie, znieważał policjantów i nie chciał ich wpuścić do środka. Mundurowi obezwładnili go. Podczas przeszukania w jego pokoju znaleźli narkotyki. 33-letni koluszkowianin został zatrzymany. Kryminalni ustalili również, iż w ciągu ostatnich dni włamał się do jednego z niezamieszkałych domów w Koluszkach, skąd ukradł nagrzewnicę o wartości 1800 złotych. W przeszłości mężczyzna miał już konflikty z prawem. Usłyszał łącznie cztery zarzuty. Grozi mu teraz kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd zastosował wobec 33-latka tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy - mówi mł. asp. Aneta Kotynia.