wersja testowa serwisu

BLPN: Czternaście goli w meczu na szczycie. Red Devils i Grube Wióry podzieliły się punktami

BLPN: Czternaście goli w meczu na szczycie. Red Devils i Grube Wióry podzieliły się punktami

Wczorajszy mecz Brzezińskiej Ligi Piłki Nożnej, w którym drużyna Red Devils mierzyła się Grubymi Wiórami był starciem między liderem i wiceliderem rozgrywek. Obie drużyny do spotkania przystąpiły z dorobkiem 31 punktów na koncie. Była to również powtórka finału z 2018 roku - wtedy zwyciężyli Red Devils. Obie drużyny znane są z wysokiego poziomu, co rok przymierzane są do mistrzostwa.

Jedni i drudzy są już pewni awansu do fazy pucharowej (awansuje do niej osiem najlepszych zespołów rundy ligowej). W tej chwili zawodnicy Red Devils, jak i Grubych Wiórów walczą o pierwsza czwórkę (będzie rozstawiona w losowaniu) a nawet o pierwsze miejsce. 

Niedzielne spotkanie przyniosło wiele emocji i zakończyło się remisem 7:7. O wiele bardziej zadowoleni z tego wyniku mogą być piłkarze Grubych Wiórów, którzy w pewnym momencie przegrywali 3:7 ale zmotywowali się i odrobili straty. Niewiele zabrakło, a w końcowych sekundach zdobyliby nawet bramkę dającą zwycięstwo.

W tej sytuacji na wyłonienie zwycięzcy pierwszej rundy musimy jeszcze poczekać. Przed nami ostatnia, 15. kolejka oraz kilka zaległych meczów.

Zobacz skrót meczu na szczycie BLPN: