BSC Termy Poddębice z inauguracyjnym zwycięstwem w III Lidze Futsalu

Zwycięstwem zakończyło się dzisiejsze spotkanie BSC Termy Poddębice w ramach III Ligi Futsalu. Nasza drużyna pokonała Zawiszę Rzgów.

Jest inauguracyjne zwycięstwo Term Poddębice w III Lidze Futsalu, mimo że początek na to nie wskazywał. Przyjezdni wyszli na dwubramkowe prowadzenie, a poddębiczanie długo nie mogli zdobyć gola. Dopiero w 16. minicie udało się to Przemysławowi Nowakowi. Jeszcze przed przerwą do wyrównania doprowadził Maciej Stajewski i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:2.

W drugiej połowie zdecydowanie lepsi byli poddębiczanie, którzy zaaplikowali rywalom sześć goli, tracąc tylko jednego. Na listę strzelców wpisali się jeszcze Przemysław Nowak, Patryk Chmielecki oraz dwukrotnie Szymon Sobańda i Sebastian Chmielecki.

Kolejny mecz poddębiczanie rozegrają już w najbliższą niedzielę, 9 stycznia. Podopieczni Marcina Olejniczaka na wyjeździe zmierzą się z Soccer-Calcio Łódź.

BSC Termy Poddębice - Zawisza Rzgów 8:3
Nowak Przemysław 16', 24' Stajewski Maciej 19', Sobańda Szymon 26', 32', Chmielecki Patryk 28', Chmielecki Sebastian 34', 34' - Herman Tomasz 14', Bogdan Dawid 15', 35'

Termy: Kapituła Adam - Dominowski Damian, Gzyl Dawid, Gzyl Jakub, Chmielecki Patryk
rezerwowi: Stefański Dominik, Olejniczak Marcin, Nowak Przemysław, Stajewski Maciej, Sobańda Szymon, Jesionowski Kamil, Śpiączka Wiktor, Chmielecki Sebastian, Frącek Antoni

Zawisza: Opas Dawid - Bogdan Dawid, Herman Tomasz, Jaśkiewicz Stanisław, Rusin Jacek
rezerwowi: Fijałkowski Patryk, Peda Jakub, Cichański Aleksander, Kaźmierski Adam, Maryniak Mateusz, Siemiński Fabian, Traciński Krystian