wersja testowa serwisu

Doborowe czwartki. Policjanci zapraszają do wieruszowskiej komendy

265-128486

Policjanci po raz kolejny zapraszają do wieruszowskiej komendy Policji. Zainteresowani będą mogli się dowiedzieć wszystkiego na temat pracy i procesu doboru do służby.

Już jutro, 8 kwietnia 2021 roku wieruszowscy policjanci po raz kolejny zapraszają osoby zainteresowane służbą w Policji do siedziby Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie w ramach tzw. "DOBOROWYCH CZWARTKÓW". W godzinach 14:00 – 16:00, będzie można uzyskać szczegółowe informacje na temat doboru do służby w Policji. Wszystkie osoby zainteresowane pracą w naszych szeregach, będą mogły bliżej zapoznać się z procedurą rekrutacji, a także przyjrzeć się poszczególnym jej etapom. Osoby, które przyjdą do komendy, będą miały możliwość złożenia dokumentów, niezbędnych do rozpoczęcia rekrutacji i uzyskać pomoc w ich wypełnieniu.

Uwaga!!!

W Wieruszowie dyżury odbywają się w KAŻDY PIERWSZY CZWARTEK MIESIĄCA w godz. 14:00 - 16:00 w Komendzie Powiatowej Policji przy ulicy Kuźnickiej 28A. Tel. 47 84 56 201.

Szczegółowe informacje dotyczące kryteriów przyjęcia do służby w Policji, a także omówienie poszczególnych etapów rekrutacji można również uzyskać pod adresem:

http://lodzka.policja.gov.pl/el6/sluzb/dobor-do-sluzby-w-polic/rekrutacja/811,Rekrutacja.html

Źródło: KPP Wieruszów