Drogi na osiedlu Jana Pawła II w Zduńskiej Woli. We wtorek konsultacje z mieszkańcami

5ba8a18f61f73_o_large
fot. UM Zduńska Wola

Konsultacje z mieszkańcami w sprawie budowy dróg na osiedlu Jana Pawła II w Zduńskiej Woli zaplanowano na wtorek, 30 maja. Mieszkańcy będą mogli się wypowiedzieć na zebraniu otwartym.

Konsultacje społeczne dla mieszkańców osiedla Jana Pawła II w Zduńskiej Woli odbędą się we wtorek, 30 maja. Spotkanie rozpocznie się o godz. 16 w Powiatowym Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym w Zduńskiej Woli przy ul. Dolnej 41, a planowane zakończenie spotkania jest o godz. 17.

Na konsultacje zaprasza mieszkańców Prezydent Miasta Zduńska Wola. Ich przedmiotem jest koncepcja budowy dróg na osiedlu Jana Pawła II w Zduńskiej Woli. Zduńskowolanom przedstawiona zostanie dokumentacja przygotowana na zlecenie magistratu.

Konsultacje społeczne dotyczą osób mieszkających na osiedlu Jana Pawła II w Zduńskiej Woli. Celem konsultacji jest pozyskanie opinii mieszkańców na temat koncepcji oraz dyskusja na temat proponowanych rozwiązań komunikacyjnych.


Konsultacje społeczne przeprowadzi Komisja Konsultacyjna w składzie:

1) Paweł Szewczyk – przewodniczący Komisji;

2) Piotr Borkiewicz – zastępca przewodniczącego Komisji;

3) Wioleta Nalbert – Kos – sekretarz Komisji;

4) Edyta Michalak – członek Komisji;

5) Paweł Sternik – członek Komisji;

6) Krzysztof Sylla – członek Komisji.

W spotkaniu z mieszkańcami będzie uczestniczył wykonawca dokumentacji projektowej opracowanej dla osiedla Jana Pawła II w Zduńskiej Woli.

Porządek spotkania:

1. Otwarcie spotkania.

2. Zaprezentowanie opracowanej przez projektanta Koncepcji.

3. Dyskusja na temat zaproponowanych w Koncepcji rozwiązań technicznych.

4. Zamknięcie spotkania.

Źródło: UM Zduńska Wola