Najważniejsze wideo w lodzkie

Ekologiczne wycieczki z Urzędem Miasta w Sieradzu. Czas na EC1 i Orientarium

Zrzut-ekranu-2024-06-18-o-15.40.46
fot. UM Sieradz

Sieradz zaprasza chętne dzieci, młodzież i dorosłych mieszkańców miasta do udziału w kolejnej wyciecze ekologicznej, tym razem będzie można zobaczyć Planetarium w EC1, jedno z najnowocześniejszych w Europie oraz ZOO z Orientarium.

Wycieczka zaplanowana jest na 30 czerwca (niedziela).

Osoby chętne do udziału w wycieczce prosimy o zgłaszanie się w terminie do 21.06.2024r.
Chęć udziału w wycieczce należy zgłaszać:
- drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- telefoniczne w Referacie Ekologii i Ochrony Środowiska, tel. 43/8266146.

W zgłoszeniu należy podać swoje dane osobowe (imię, nazwisko), datę urodzenia, telefon kontaktowy oraz datę wycieczki. Zgłoszenia, które nie będą zawierać wymienionych danych nie będą brane pod uwagę. Klauzula RODO stanowi załącznik do oferty.

Udział w wycieczkach jest BEZPŁATNY.


Liczba uczestników każdej wycieczki wynosi 43 osoby. Jedna osoba może wziąć udział tylko w jednej wycieczce. Dzieci i młodzież do lat 18 mogą brać udział w wycieczce wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej. Przy ustalaniu listy uczestników decyduje kolejność zgłoszeń.

Wycieczki organizowane są w ramach projektu „Edukacja ekologiczna sieradzan 2023" współfinansowanego ze środków Urzędu Miasta Sieradza i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Program wycieczki

godz. 08.30 – zbiórka w Sieradzu, Plac Wojewódzki przed Urzędem Miasta i wyjazd
ok. godz. 15:30 - Powrót do Sieradza.

Źródło: UM Sieradz