Gabrysia Hilchen i Goran El-Ward z nagrodami od Polskiego Związku Koszykówki

577

Ciężka praca popłaca. Dwójka zawodników z klubu MKS Ósemka Skierniewice znalazło się w wąskim gronie wyróżnionych przez PZK w ramach projektu - Mały Wielki Polak - Nadzieje Olimpijskie".

Polski Związek Koszykówki w ramach projektu "Mały Wielki Polak - Nadzieje Olimpijskie" ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu przekazał wojewódzkim kadrowiczom z MKS Ósemki Skierniewice - Gabrysi Hilchen i Goranowi El-Wardowi karty podarunkowe oraz piłki.

Wyróżnienia to efekt ciężkiej pracy i sportowych sukcesów skierniewiczan. Przypomnijmy, że Gabrysia oprócz znalezienia się Wojewódzkiej Kadrze Młodziczek, zajęła także z drużyną wysokie czwarte miejsce, w bardzo mocno obsadzonej lidze U15 kobiet. Zajmowała też trzecie lokaty w na ogólnopolskich turniejach w Łodzi i Warszawie.

Goran był jednym z najmłodszych uczestników Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, zdobył z drużyną Mistrzostwo Województwa Łódzkiego U13, dwukrotnie wygrywał z Ósemką ogólnopolskie turnieje(Wieliczka, Pelplin) na których był wybierany MVP, zajął drugie miejsce na prestiżowym Radom Basket Cup oraz zwyciężył w klasyfikacji najlepiej rzucających za 3 punkty w lidze U15.

źródło: UM Skierniewice