wersja testowa serwisu

Grand Prix Polski w kickboxingu. Wataha z medalami

5-1

W ubiegłą sobotę 6-osobowa reprezentacja Akademii Sportów Walki WATAHA pokonała trasę do Mińska Mazowieckiego, aby powalczyć o medale jednego z ważniejszych turniejów kickboxerskich – Grand Prix Polski. Wśród zawodników byli najlepsi z najlepszych z licencjonowanych klubów Polskiego Związku Kickboxingu. 

Konkurencja była na najwyższym poziomie. Najmłodszy z wilków okazał się najlepszy! Bartosz Cykowski rozpoczął zmagania wilczej reprezentacji, wygrywając bój o złoty medal! 

Kolejni wojownicy dorzucili do wspólnego worka medale. Dawid Cykowski zdobył brąz z walkach pointfighting. Igor Polak dwkurotnie wchodził na podium. Na drugim stopniu stanął po konkurencji pointfighting, natomiast na trzecim po walkach kick light. Dominik Tymura zajął drugie miejsce w walkach kick light, wracając z Mińska ze srebrnym medalem. Żeńska część ekipy nie pozostała w tyle. Amelia Prus została brązową medalistką w walkach pointfighting. Weronika Włodarczyk wywalczyła srebro w walkach pointfighting i brąz w kick light. 

Pomimo wielu obostrzeń i ograniczeń, braku publiczności, turniej zorganizowany został na najwyższym poziomie zarówno pod kątem logistycznym jak i sportowym. Charakter wilka w ciele sportowca.

Źródło: UM Pajęczno