Grupa motocyklistów ze Zduńskiej Woli i okolic zorganizowała akcję Moto Mikołaje Dzieciom

407769041_673167398272600_8078540980548211123_n
fot. UM Zduńska Wola

Grupa motocyklistów ze Zduńskiej Woli i okolic zorganizowała akcję Moto Mikołaje Dzieciom. Tradycyjnie motocykliści przygotowali upominki dla dzieci z Domu Dziecka w Wojsławicach.

Stowarzyszenie Motocykliści Zduńska Wola zorganizowało kolejną akcję Moto Mikołaje Dzieciom. Śnieżna i mroźna pogoda nie sprzyjała przejazdowi motocyklami, ale zmotoryzowani Mikołaje poradzili sobie wsiadając do aut.

Moto Mikołaje dotarli w niedzielę, 3 grudnia, przed południem przed Ratusz na placu Wolności w Zduńskiej Woli, gdzie dzieci mogły liczyć na słodkie podarunki.

Specjalne prezenty przygotowano dla podopiecznych Domu Dziecka w Wojsławicach oraz Domu Pomocy Społecznej w Przatówku. Kolumna Moto Mikołajów dotarła również na Rynek w Szadku.

– Organizując akcję Moto Mikołaje Dzieciom dostrzegamy u każdego, bez względu na wiek, naturalną potrzebę uśmiechu i chęci bycia znowu dzieckiem. Bo dzieciństwo to najpiękniejszy czas naszego życia. Dostrzegamy jednak również, że dla wielu dzieci ten czas nie zawsze jest najpiękniejszy. I wtedy wkraczamy my, Moto Mikołaje – podkreślają organizatorzy akcji ze Stowarzyszenia Motocykliści Zduńska Wola.

Źródło: UM Zduńska Wola