Hulajnogą przez Piotrków. Jeden operator kończy działalność, drugi wchodzi. Kiedy rusza sezon?

img-20240301-wa0012-170929228_20240301-140211_1
UM Piotrków Trybunalski

Blinkee.city operator hulajnóg elektrycznych kończy swoją działalność w naszym mieście, ale ekologiczny środek transportu nada będzie dostępny dla piotrkowian. Nowym dostawcą jednośladów będzie firma Quick, która przejmie obsługę urządzeń w mieście. Piotrkowski sezon hulajnóg rozpocznie się w przyszły weekend.Firma Quick oferuję dużą strefę działania oraz rozległy obszar do swobodnego poruszania się po mieście.

- Użytkownicy urządzeń mogą poruszać się po większym obszarze, dojeżdżać dalej i cieszyć się wolnością, jaką dają nasze hulajnogi, bez ograniczeń. Jako Polska firma, zależy nam na lokalnej społeczności. Wybierając Quick, wspierasz Polski biznes i przyczyniasz się do rozwoju zielonych i innowacyjnych rozwiązań w naszym pięknym kraju – czytamy Facebook'u, Quick Polska

Nowe hulajnogi na ulicach Piotrkowa pojawią się w przyszły weekend. Wystarczy pobrać aplikację QuickApp - Hulajnogi elektryczne, którą znajdziemy na Google Play lub App Store. Aplikacja jest prosta i bardzo intuicyjna w obsłudze. Ponadto nowe hulajnogi wyposażone będą w ładowarki indukcyjne, dzięki którym będzie można naładować swój telefon. Urządzenia będą bardziej stabilne w trakcie jazdy.

UWAGA!!
Jak informuje firma Quick osoby posiadające niewykorzystane środki na aplikacji blinkee.city powinny napisać prośbę o ich zwrot na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W przypadku braku kontaktu ze strony firmy należy napisać na adres porady@dlakonsumentów.pl informację o braku kontaktu ze strony blinkee.city i wskazać procedury zwrotu środków.