Intensywny weekend drużyn Hurtapu Łęczyca. Sprawdź harmonogram

DSC07847

Przed nami iście piłkarski weekend w Łęczycy. W dniach 9-10 grudnia kibice futsalu będą mogli obejrzeć m.in. mecze Hurtapu Łęczyca. Zawody odbywać się będą w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1.

W sobotę (9 grudnia) o godzinie 18:00 Junior Hurtap Łęczyca, w ramach meczu III Ligi Futsalu, podejmować będzie GKS Futsal Bełchatów.

- Drużyna z Bełchatowa rozgrywki rozpoczęła sezon od dwóch zwycięstw w swojej hali (4:0 KS Tartakt Futsal Opoczno, 17:1 Rekord Brzeziny) i jest obecnie liderem rozgrywek. Nasz zespół w pierwszym meczu w III lidze zainkasował komplet punktów, wygrywając 9:6 z GKS Staltom Bedlno, a dodatkowo w ostatni weekend wygraliśmy Wojewódzki Puchar Polski, co dało nam przepustkę do rywalizacji ogólnopolskiej w pucharach - mówią przedstawiciele Hurtapu.

Kolejny mecz zaplanowano na nadzielę (10 grudnia). Wtedy to, również o godzinie 18:00, Junior Hurtap Łęczyca, tym razem w Centralnej Lidze Juniorów, zmierzy się z AZS UW Wilanów.

Junior Hurtap Łęczyca GKS Bełchatów Futsal 09.12.2023 r. (sobota) 18:00

- Zespół z Warszawy obecnie plasuje się na drugim miejscu w tabeli, z 9 punktami na swoim koncie, które zapewnia udział w MMP w Futsalu. Nasi młodzi zawodnicy w ostatnich meczach poprawili swój bilans punktowy (4 punkty) i bramkowy (15-16), pokonując 8:0 Red Devils Chojnice. Liczymy, że fala wznosząca utrzyma nas dalej i dopiszemy kolejne punkty w CLJ - dodają przedstawiciele klubu.

Ponadto, drużyna z kategorii U-15 weźmie udział w drugiej fazie eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu. Zawody odbędą się w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Mosinie. Rywalami Hurtapu będą KS Gniezno, Red Dragons Pniewy i Orlik Mosina.

Harmonogram meczów:
Eliminacje MMP U-15: Druga faza eliminacji w Mosinie (Sobota, 9 grudnia, 9:00)
III Liga Futsalu: Junior Hurtap Łęczyca - GKS Futsal Bełchatów (Sobota, 9 grudnia, 18:00)
CLJ U-19: Junior Hurtap Łęczyca - AZU UW Darkomp Wilanów (Niedziela, 10 grudnia, 18:00)