wersja testowa serwisu

Kilkanaście treningów, sparingi i mnóstwo atrakcji. Młodzieżowe drużyny GKS-u Bedlno na obozie sportowym

116877819_2429875203978875_3443948524610608634_o
fot. GKS Bedlno

W minioną niedzielę zakończył się sześciodniowy obóz sportowy w Choceniu, gdzie przebywały drużyny młodzieżowe GKS-u Bedlno. Wyjazd był kolejnym z etapów przygotowań do nowego sezonu rozgrywkowego. Trenerzy mieli do dyspozycji grupę 25 zawodników w wieku od dziesięciu do trzynastu lat. 

W takcie całego obozu udało się przeprowadzić aż piętnaście treningów. Rozegrano również trzy mecze sparingowe z klubami: MGLKS Lubraniec, Królewscy Płock oraz Bzura Ozorków. Organizatorzy zadbali również o czas wolny między treningami. Dzieci rozegrały turnieje tenisa stołowego oraz halowej piłki nożnej. Uczestnicy korzystali z boiska do plażowej piłki siatkowej, a wspaniała pogoda pozwoliła na odpoczynek i regenerację sił na plaży i w pobliskim jeziorze. Strzałem w dziesiątkę okazały się również wycieczki rowerowe oraz wyjazd do włocławskiego parku linowego, gdzie każdy mógł sprawdzić swoje umiejętności na kilku urozmaiconych trasach.

Obóz został podsumowany podczas ostatniej wycieczki do Chodcza gdzie młodzi zawodnicy rozegrali turniej na profesjonalnym boisku do plażowej piłki nożnej. Trenerzy podziękowali wszystkim uczestnikom za wytrwałość i ciężką pracę, która na pewno przyniesie korzyści w dalszym etapie przygody z piłką. 

- Chcielibyśmy podziękować władzom Gminy Bedlno za ogromną pomoc i wsparcie wyjazdu. Dziękuje również wszystkim trenerom, którzy starali się jak najlepiej spełniać swoje obowiązki oraz samym zawodnikom z których jesteśmy bardzo dumni - mówią przedstawiciele GKS-u.

źródło: GKS Bedlno