Kolejne sukcesy Wiktorii Wróbel

wiktoria-wrobel-0421-768x427

W ośrodku wypoczynkowym w Arłamowie (Bieszczady) rozegrano 89 Indywidualne Mistrzostwa Polski seniorów w tenisie stołowym. W zawodach znakomicie spisała się wychowanka ŁTSR Łask/LTSR Buczek – 14-letnia Wiktoria Wróbel (obecnie MRKS Gdańsk), która indywidualnie została sklasyfikowana na miejscach 5-8, a w grze podwójnej zdobyła brązowy medal.

Przypomnijmy, że Wiktoria w roku ubiegłym została najmłodszą medalistką w historii w grze pojedynczej. Mistrzynią kraju po raz czwarty została Natalia Bajor z Wrocławia, która w finale pokonała brązową medalistkę mistrzostw Europy Katarzynę Grzybowską-Franz z Białegostoku.

Po IMP Wiktoria Wróbel zajmuje 6 miejsce na liście rankingowej PZTS seniorek. Liderką jest Natalia Bajor.

Miesiąc przed IMP seniorów w Nowym Dworze Mazowieckim rozegrano II GPP seniorów. Wiktoria Wróbel zajęła trzecie miejsce, a zawody wygrała Katarzyna Węgrzyn (Wrocław).

W Białymstoku rozegrano turniej TOP 16 juniorek (do lat 18). Zawody wygrała Wiktoria Wróbel przed 17 letnią Natalią Szymczyk (Tarnowskie Góry) oraz Zuzanną Wielgos (Rzeszów).

W dniach 26-28 luty 2021r. Sępólnie Krajeńskim rozegrano GPP juniorek. Po raz trzeci z rzędu turniej wygrała Wiktoria Wróbel, która w finale pokonała Annę Brzyską z Jarosławia. Wiktoria zajmuje pierwsze miejsce na krajowej liście juniorek. W swojej kategorii wiekowej do lat 15 (kadetki) nie gra.

Źródło: Gmina Buczek