Najważniejsze wideo w lodzkie

Kolejne wsparcie finansowe dla sieradzkich klubów sportowych

Zrzut-ekranu-2025-02-27-o-08.39.11
fot.UM Sieradz

Ponad 85 tys. zł trafi do sieradzkich klubów sportowych na realizację działań promujących zdrowy styl życia i aktywności fizyczne w ramach przeciwdziałania uzależnieniom

W zakres finansowanych przez magistrat przedsięwzięć, mogą wchodzić zajęcia sportowe i imprezy sportowe promujące aktywny styl życia i aktywność fizyczną. W ramach przyznanych środków kluby mogą finansować m.in. zakup strojów czy sprzętu sportowego, zakup nagród, a także koszty obsługi technicznej oraz medycznej. Zadania, które otrzymały dofinansowanie będą realizowane od marca do listopada tego roku.

Przypomnijmy, że jest to kolejne wsparcie dla klubów sportowych udzielone przez Urząd Miasta Sieradza. Wcześniej w ramach dotacji, magistrat rozdysponował 800 tys. zł.

Źródło: UM Sieradz