Kolejne zatrzymania związane z narkotykami. Mężczyźni byli w posiadaniu metamfetaminy i mefedronu

policja---kajdanki
fot. pixabay

W miniony weekend brzezińscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy jak się później okazało, mieli przy sobie narkotyki. 36 i 38-latek trafili do policyjnej celi. Za popełnione przestępstwo odpowiedzą teraz przed sądem. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę (10.02.2024 roku) do policjantów Komendy Powiatowej Policji w Brzezinach patrolujących ulice Jeżowa podszedł mężczyzna, który postanowił wyrazić swoje niezadowolenie z obecności w tym miejscu patrolu mundurowych. Funkcjonariusze wylegitymowali 36-letniego mieszkańca powiatu brzezińskiego i poddali go osobistej kontroli, podczas której znaleziono przy nim biały proszek. Badanie narkotestem potwierdziło, że biały proszek to metamfetamina. Mężczyzna został zatrzymany. 

Z kolei w minioną niedzielę (11.02.2024 roku) mundurowi zauważyli na ulicach Brzezin mężczyznę, który z posiadanych informacji, może posiadać przy sobie narkotyki. 38-latka wylegitymowano oraz poddano kontroli osobistej, w trakcie której znaleziono przy nim woreczek z białym proszkiem. Badanie narkotestem potwierdziło, że biały proszek to mefedron. 38-latek został również zatrzymany i przewieziony do policyjnej celi. Za popełnione przestępstwo zarówno 36-letni jak i 38-latmi mieszkaniec powiatu brzezińskiego odpowiedzą teraz przed sądem. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Brzeziny