MMP: Legia za silna dla Hurtapu. Druga przegrana łęczycan

F4B3ACD2-D4FE-4D7A-ABB9-18FFFF4F95D3

W Mielcu trwają Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-19 w Futsalu. W zawodach udział bierze także Junior Hurtap Łęczyca.

Podopieczni Andrzeja Antosa mają za sobą już drugi mecz fazy grupowej. Po wczorajszej przegranej z Okocimskim Brzesko, dzisiaj pierwszym rywalem łęczycan była Legia Futsal Warszawa. Niestety w pierwszej połowie do bramki trafiali wyłącznie Legioniści, którzy za sprawą Dawida Domareckiwgo i Oskara Szczepańskiego prowadzili 2:0.

Po zmianie stron łęczycanie starali się odrobić straty, jednak bili głową w mur. Rywale również groźnie atakowali, więc podopieczni Andrzeja Antosa musieli być skoncentrowani także w defensywie. Do końca meczu wynik jednak nie uległ już zmianie i to drużyna z Warszawy mogła cieszyć się ze zwycięstwa.

W innym meczu tej grupy GKS SMS Futsal Tychy zremisował z Okocimskim Brzesko 2:2. Takie wyniki spowodowały, że Hurtap stracił szanse na awans do fazy pucharowej. Mecz z GKS SMS Futsal Tychy, który jest zaplanowany na godzinę 16:00, będzie dla naszej drużyny ostatnim w tym turnieju.

Junior Hurtap Łęczyca - Legia Futsal Warszawa 0:2 (0:2)
Domarecki Dawid, Szczepański Oskar

Hurtap: Adam Orlik, Kacper Frontczak - Mikołaj Wieniakowski, Kacper Prążyński, Kacper Czubalski, Oliwier Łukasiewicz, Alan Czekalski, Filip Włodarczyk, Bartek Plak, Oskar Dari

Trener: Andrzej Antos

II trener: Robert Czekalski