Lotnik bez punktów na inaugurację. Łęczycanie przegrali w Warszawie

Bez punktów z Warszawy wracają zawodnicy MMKS Lotnik Łęczyca. Podopieczni Piotra Janiaka przegrali z gospodarzem 1:3.

- Pierwszy set to bardzo dobra gra gospodarzy, ani jednego własnego błędu przy bardzo dobrej ofensywnej zagrywce. W drugim secie przetrzymaliśmy opór zagrywki przeciwnika i mieliśmy swoje szanse jednak indywidualne błędy kosztowały nas porażkę w tym secie na przewagi. Trzeci set to przede wszystkim seria Adama Staniszewskiego na zagrywce, która dała nam sporą przewagę, którą dociągneliśmy do końca seta. W czwartym secie zabrakło nam tej serii któregokolwiek z zawodników na zagrywce, dużo zepsuliśmy i ostatecznie przegraliśmy to spotkanie. Cieszy fakt, że pomimo straty w postaci kontuzji podstawowego rozgrywającego to nie było to aż tak widoczne w grze naszego zespołu - komentuje trener Lotnika, Piotr Janiak.

MOS Wola Tramwaje Warszawskie - MMKS Lotnik Łęczyca 3:1 (25:17, 25:24, 19:25, 25:20)

MMKS Lotnik Łęczyca: Przemysław Bulak, Tobiasz Klimczak, Adam Pawlikowski, Sebastian Ślósarz, Adam Staniszewski, Krystian Maciejek, Brajan Kaczmarek, Dominik Leszczyński, Olgierd Strzelczyk, Maciej Kiciak, Sebastian Bartecki