Lotnik zbroi się na końcówkę sezonu. Kolejny nowy zawodnik dołączył do drużyny z Łęczycy

2405172B-A702-4F7A-8339-E9A729B5624A

MMKS Lotnik Łęczyca przeprowadził kolejny transfer. Do drugoligowca dołączył nowy przyjmujący - Karol Gajo.

Trwa runda rewanżowa w II Lidze Siatkówki Mężczyzn. Mimo to drużyny miały jeszcze możliwość włączenia w swoje kadry nowych zawodników. Skorzystał z tego m.in. Lotnik Łęczyca. Ostatnio informowaliśmy, że barw naszej drużyny bronić będzie środkowy Adam Józefczak (szczegóły TUTAJ), teraz klub poinformował o kolejnym wzmocnieniu.

Do końca trwającego sezonu w Łęczycy występować będzie Karol Gajo. Urodzony w 1995 roku zawodnik ma 191 centymetrów wzrostu i gra na pozycji przyjmującego. W swojej karierze reprezentował m.in. SMS Police, WKS Sobieski Żagań, Stal Grudziądz oraz Błyskawicę Szczecin.

- Po tym transferze wszyscy zawodnicy 12 Dywizji Zmechanizowanej Szczecin, która rozpoczęła przygotowania do Mistrzostw Wojska Polskiego są zawodnikami Lotnika Łęczyca - powiedział ELE24 Robert Łukasiewicz, Prezes Zarządu Lotnika Łęczyca. - Karol zostanie z nami do końca obecnego sezonu.

Gajo łęczyckim kibicom będzie mógł zaprezentować się już w najbliższą sobotę (28 stycznia), kiedy to Lotnik zagra z Sobieskim Żagań.