Mieszkańcy Skierniewic będą mogli odwiedzić domek Świętego Mikołaja

dsc08475klOWfqWibGpC785HlXs
fot. UM Skierniewice

Od 9 do 16 grudnia do naszego miasta ponownie zawita Święty Mikołaj. Gość z dalekiej północy pojawi się w klimatycznym domku w Parku Miejskim.

Przedświąteczny czas dla bardzo wielu osób jest wyjątkowo zabiegany. Ostatnie przygotowania, świąteczne porządki czy wreszcie końcówka roku w pracy sprawiają, że trudno znaleźć choćby chwilę oddechu i poczuć klimat Bożego Narodzenia. Odpowiedzią na to będą miejskie i rodzinne wydarzenia organizowane w naszym mieście.

Od 9 do 16 grudnia w godzinach 15:00 - 19:00 będziemy mogli odwiedzić domek prawdziwego Świętego Mikołaja wraz z sympatycznymi pomocnikami. W tym roku gość z Rovaniemi będzie stacjonował w Parku Miejskim (wejście do parku od ul. Sienkiewicza/Restauracja Finezja). Na najmłodszych prócz wyczekiwanego spotkania, czekają warsztaty, słodki upominek i możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia.

Warto wspomnieć że 10 grudnia do domku zawita też Betlejemskie Światełko Pokoju, a to za sprawą harcerzy ze skierniewickiego Hufca. Wielki finał zaplanowano na 17 grudnia, kiedy to w Centrum Kultury i Sztuki odbędzie się klimatyczne wydarzenie – Miasto Świętego Mikołaja, połączone ze świątecznym kiermaszem. Nie może Was zabraknąć.

źródło: UM Skierniewice