Najważniejsze wideo w lodzkie

Mistrzostwa Polski w Parakolarstwie Szosowym znów w Zduńskiej Woli

DSC_5285
fot. UM Zduńska Wola

W Zduńskiej Woli ponownie będą rozgrywane Mistrzostwa Polski w Parakolarstwie Szosowym. Zawody odbywać się będą 6 i 7 lipca.

Mistrzostwa Polski w Parakolarstwie Szosowym odbywać się będą w Zduńskiej Woli w weekend 6 oraz 7 lipca. Udział zapowiedziało blisko stu sportowców.

Parakolarze ścigać się będą na trasie ponad 10 km. W czasie ich przejazdu ulice w Zduńskiej Woli będą całkowicie zamknięte dla ruchu. Możliwy będzie jedynie przejazd w poprzek trasy i przecięcie jej na skrzyżowaniu ulicy Łaskiej z ulicą Jarosława Dąbrowskiego, jeśli służby na to pozwolą.

Start i meta wyścigu zostały zaplanowane przed stadionem Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego przy ulicy Piwnej. Trasa prowadzi przez ulice: Piwną, Łaską, Kościelną, Dolną, Paprocką do wsi Marżynek, gdzie kolarze pojadą ulicami Pod Borem oraz Spacerową i wrócą ulicą Paprocką do Zduńskiej Woli.

Organizatorem Mistrzostw Polski w Parakolarstwie Szosowym jest Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „START" oraz Powiat Zduńskowolski.

Źródło: UM Zduńska Wola