Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-15 w Futsalu: Hurtap Łęczyca poznał rywali w turnieju finałowym

b2ap3_thumbnail_DSC0992_20220108-135032_1

W siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie grup turnieju finałowego Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu kategorii U-15.Kogo los przydzielił drużynie Hurtapu Łęczyca?

W miniony weekend drużyna Hurtapu Łęczyca z kategorii U-15 wywalczyła awans do turnieju finałowego Młodzieżowych Mistrzostw Polski (więcej pisaliśmy TUTAJ). Dzisiaj młodzi zawodnicy poznali rywali, z którymi zmierzą się podczas turnieju finałowego. Rywalami Hurtapu Łęczyca będą: GKS SMS Futsal Tychy, Okocimski Canpack Brzesko oraz Olimpia Elbląg.

W minionym roku łęczycanie zmagania w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U-15 zakończyli na fazie grupowej. Hurtap pokonał wtedy Pogoń Sokół Lubaczów (4:2), zremisował z APN GKS Futsal Tychy (3:3) oraz minimalnie uległ Red Dragons Pniewy (3:4). Co prawda nasza drużyna miała tyle samo punktów, co drugi w tabeli zespół z Tychów, ale o braku awansu do fazy pucharowej zadecydował gorszy bilans bramkowy.

Tegoroczny turniej finałowy odbędzie się 28-30 stycznia w Lubawie.