Nowe boisko przy SP nr 12. Jego otwarcie połączone było z rodzinnym piknikiem

Nowe boisko przy SP nr 12. Jego otwarcie połączone było z rodzinnym piknikiem
fot. UM Zduńska Wola

Boisko szkolne przy Szkole Podstawowej nr 12 w Zduńskiej Woli zostało oficjalne otwarte. Inauguracja połączona była z rodzinnym piknikiem.

Radosna atmosfera panowała w sobotę na boisku szkolnym przy Szkole Podstawowej nr 12. Nauczyciele, rodzice i uczniowie zorganizowali rodzinny piknik z okazji otwarcia nowego boiska sportowego. Po uroczystości oficjalnego otwarcia mieszkańcy mogli cieszyć się licznych atrakcjami.

Na terenie boiska zorganizowana została loteria fantowa. Rodzice i uczniowie mieli okazję wygrać wiele ciekawych nagród. Dla uczestników pikniku czekała słodka wata cukrowa. W szkolnej kawiarence można było zrelaksować się przy aromatycznej kawie. Dla miłośników grillowania przygotowane zostały smaczne potrawy. Wspólna zabawa na boisku nie mogła się obejść bez baniek mydlanych.

Na działce Szkoły Podstawowej nr 12 przy ulicy Wileńskiej miasto wybudowało wielofunkcyjne trawiaste boisko do gry w piłkę nożną i siatkową. Za bramkami zainstalowane zostały specjalne siatki wysokości 6 metrów, dzięki czemu podczas gry piłka nie wypadnie na ulicę. Na obiekcie zainstalowane zostało także energooszczędne oświetlenie. Pozwoli to na grę także po zmroku. Budowę nowego obiektu sportowego zrealizowała firma Zakład Robót Ogrodniczych Renata Przybylska z Leszna.

Źródło: UM Zduńska Wola