Najważniejsze wideo w lodzkie

Piknik w Żarze - we wspólnej zabawie z okazji Dnia Dziecka doskonale bawiły się trzy pokolenia mieszkańców! [Foto]

kafe_20240616-150345_1

Dzień Dziecka w sołectwie Żar stał się doskonałą okazją do wspólnej zabawy małych i tych nieco większych mieszkańców. Ukochane przez dzieciaki dmuchańce, cukrowa wata i animacje połączone z konkursami sprawiły, że plac przy tamtejszym OSP był przez całe sobotnie popołudnie wypełniony był gwarem dzieciaków.

Organizacja Dnia Dziecka to była oddolna inicjatywa mieszkańców - sołtyska, radni i panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Żarze przy współudziale mieszkańców przygotowali piknik wypełniony mnóstwem atrakcji - przede wszystkim pomyślanych dla uciechy najmłodszych, ale i ci starsi doskonale się bawili we wspólnych animacjach - wygibasom nie było końca! I choć przyczyniem do niego był święto dzieciaków, to na imprezie spotkała się lokalna społeczność z trzech pokoleń. Taka inicjatywa zdecydowanie służy integracji.

Były szaleństwa na dmuchańcach, zabawa z animatorkami i słodkie smakołyki. Kiedy najmłodsi doskonale się bawili, te nieco starsze dzieci miały czas na wspólne pogawędki i budowanie sąsiedzkich więzi.