Najważniejsze wideo w lodzkie

Po siedmiu miesiącach podsumowano Akademię Młodego Przedsiębiorcy! [Foto]

akademia
UM Radomsko

Druga edycja Akademii Młodego Przedsiębiorcy zorganizowana przez Miasto Radomsko oraz inkubator przedsiębiorczości Starter Radomsko podsumowana! W Miejskim Domu Kultury uczestnicy dziękowali za możliwość poszerzania swojej wiedzy na temat biznesu oraz dzielili się wrażeniami ze szkoleń jakie oferowała Akademia.

Program, który trwał siedem miesięcy, skupił się na rozwijaniu postaw pro-przedsiębiorczych oraz budowaniu pewności siebie wśród młodzieży.

Uczestnicy drugiej edycji w swoich wypowiedziach podkreślali, że nawet poniesienie porażki jest wartościową nauką na przyszłość, a nie jak dla wielu hamulcem do dalszego rozwoju. A przezwyciężenie stresu dało poczucie większej pewności siebie oraz dodało odwagi w trakcie wykonywania rozmaitych zadań podczas Programu. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że uczestnictwo w Akademii było niezwykle wartościowe i zachęcali innych do wzięcia udziału w trzeciej edycji.

- Akademia prowadzona była przez trenera mentalnego Jarosława Brzozowskiego, który z wielkim zaangażowaniem wspierał młodych uczestników w ich rozwoju osobistym i przedsiębiorczym. Jego profesjonalizm oraz umiejętność motywowania młodzieży znacząco przyczyniły się do sukcesu projektu. Dzięki jego wsparciu uczestnicy nie tylko zdobywali wiedzę teoretyczną, ale także rozwijali praktyczne umiejętności potrzebne do osiągania swoich celów. Koordynatorem działań oraz "dobrą duszą" Akademii był Michał Wróblewski pracownik Centrum Nowoczesnych Inwestycji w Urzędzie Miasta Radomska - przekazują pracownicy radomszczańskiego magistratu. 

Podczas całego projektu uczestnicy mieli możliwość spotkać się z przedsiębiorcami z naszego miasta, którzy dzielili się swoimi doświadczeniami i udzielali cennych wskazówek dotyczących prowadzenia własnych biznesów.

O tym co działo sie podczas II edycji Akademii Młodego Przedsiębiorcy można przeczytać na stronie biznes.radomsko.pl

Źródło: UM Radomsko