Poznajcie Carlosa - nowego brzezińskiego "urzędnika"! Owczarek już stoi na swoim stanowisku. Gdzie go spotkamy?

Poznajcie Carlosa - nowego brzezińskiego "urzędnika"! Owczarek już stoi na swoim stanowisku. Gdzie go spotkamy?
Miasto Brzeziny/ FB

Los Carlosa mógł się potoczyć naprawdę nie za wesoło, ale na szczęśliwie możemy mówić o happy endzie. Dostojny Carlos, będący przedstawicielem gatunku owczarka niemieckiego rozpoczął dziś pracę na posadzie urzędnika! Swoje służbowe obowiązki będzie realizować przy ulicy Łó∂zkiej na tamtejszym PSZOK-u.

Carlos wiódł szczęśliwe życie na jednej z posesji w mieście. Niestety, stan zdrowia jego właściciela gwałtownie się pogorszył, co sprawiło, że opieka nad czworonogiem okazała się niemożliwa. Na szczęście dotychczasowy opiekun zdecydował się poszukać mu najlepszego z możliwych miejsce do dalszego bezpiecznego i aktywnego życia.

- Mężczyzna porozumiał się z władzami miasta. Kiedy poznaliśmy historię Carlosa, zrobiło się nam żal zwierzaka. Postanowiliśmy się nim zaopiekować. Podpisaliśmy umowę zrzeczenia się własności psa i przejęcia go przez Miasto Brzeziny. Pies został przebadany przez lekarza weterynarii, zaszczepiony i odrobaczony. Od dziś zaczął "służbę" w PSZOK - mówi Ilona Skipor, Burmistrz Miasta Brzeziny. 

Carlos będzie pod opieką pracowników. A Ci jak zaznaczają widzą, że czworonóg nie tylko polubił swoje nowe miejsce życia - i jak widać na załączonych obrazkach także i zabaw) - ale także uwielbia swoich nowych przewodników! To sprawia, że owczarek czuje się bezpieczny i bawi się jak szczeniak!

Carlosowi pozostaje życzyć zawodowych sukcesów i pięknego psiejskiego życia!