Najważniejsze wideo w lodzkie

Przebudowa targowiska miejskiego w Brzezinach. Zobacz zdjęcia z placu budowy

1

Cały czas trwają prace związane z przebudową targowiska miejskiego w Brzezinach. Mieszkańcy zastanawiają się, kiedy inwestycja będzie gotowa.

Nie da się ukryć, że prace na targowisku miejskim w Brzezinach trwają pełną parą. Całemu procesowi bacznie przyglądają się mieszkańcy, którzy z niecierpliwością czekają na zakończenie inwestycji, która miała potrwać trzynaście miesięcy. 

Przypomnijmy, w ramach tej inwestycji zaplanowano budowę pawilonów handlowych oraz placu utwardzonego dla handlu z „wolnej ręki", budowę obiektu sanitarnego wraz z zapleczem technicznym oraz miejscem gromadzenia odpadów stałych, a także budowę oświetlenia, rozbudowę sieci wodno-kanalizacyjnej, kanalizacji deszczowej i monitoringu, budowę dróg wewnętrznych, miejsc postojowych w obrębie pawilonów, alejek, dojść, dojazdów budowę parkingu wraz ze zjazdem z drogi wojewódzkiej, oświetleniem i odwodnieniem, urządzenie zieleni i małej architektury

O szczegółach zadania już wkrótce na łamach EBR24 opowie Burmistrz Brzezin Dariusz Guzek. Zachęcamy do śledzenia naszego portalu.

Zobacz zdjęcia: