Przy Szkole Podstawowej w Mysłakowie powstało wielofunkcyjne boisko

Przy Szkole Podstawowej w Mysłakowie powstało wielofunkcyjne boisko

Za nami ważna uroczystość dla społeczności Szkoły Podstawowej w Mysłakowie (gm. Nieborów). Dzisiaj (26 maja odbyło się uroczyste otwarcie wielofunkcyjnego boiska sportowego.

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Mysłakowie mogą już korzystać z nowego boiska, które zostało oficjalnie otwarte poprzez przecięcie wstęgi, którego dokonali m.in. Wójt Gminy Nieborów Jarosław Papuga, Wicekurator Łódzki Andrzej Krych, Senator RP Przemysław Błaszczyk, Wicemarszałek Województwa Łódzkiego Andrzej Górczyński oraz Wicestarosta Powiatu Łowickiego Piotr Malczyk.

Wśród gości nie brakowało także lokalnych samorządowców, dyrektorów szkół z terenu gminy Nieborów czy byłego Wójta Gminy Nieborów, Andrzeja Werle. 

- Ten dzień jest wyjątkowy dla społczności Gminy Nieborów, ale przede wszystkim mieszkańców Mysłakowa. (…) Cały projekt opiewał na kwotę 920 000 złotych, z czego budowa boiska pochłonęła 670 000 złotych, pozostała kwota to budowa trzech pracowni komputerowych z elementami robotyki - powiedział ELC24 Wójt Gminy Nieborów, Jarosław Papuga, który dodaje, że chciałby, aby boisko służyło nie tylko społeczności szkolnej, ale także - w godzinach popołudniowych - wszystkim mieszkańcom Mysłakowa i okolic. To nastąpi po zamontowaniu monitoringu i przygotowaniu regulaminu.

Zobacz materiał filmowy: 
Zobacz zdjęcia: