wersja testowa serwisu

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Radomsku uzyskała Krajowy Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Radomsku uzyskała Krajowy Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Radomsku jako pierwsza w Radomsku uzyskała KRAJOWY CERTYFIKAT SZKOŁY PROMUJĄCEJ ZDROWIE.

Kapituła Krajowego Certyfikatu Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie doceniła inicjatywy, działania i wysiłki służące promowaniu zdrowia i zdrowego stylu życia, dbałości o zdrowie fizyczne, psychiczne, które podejmowane były przez społeczność szkoły: dyrekcję, uczniów, nauczycieli, rodziców i pracowników niepedagogicznych, przyznała prestiżowe wyróżnienie.

- Jesteśmy szczęśliwi i dumni, że doceniono nasze zaangażowanie. Czujemy się zmotywowani do dalszych działań, zgodnych z ideą sieci Szkół Promujących Zdrowie, służących dobremu klimatowi w naszej szkole oraz trosce o zdrowie we wszystkich jego wymiarach sprzyjających budowaniu zdrowego społeczeństwa – zauważa dyrektor PSP nr 2 Ewa Krysiak – Ciszewska.

Szczególnie w tak trudnym czasie pandemii działania na rzecz dbania o własne zdrowie oraz rozwijanie umiejętności niezbędnych do jego ochrony zyskały nowe znaczenie.

Źródło: UM Radomsko