Rada Sportu w Zduńskiej Woli. Nowy nabór

DSC_2102
fot. UM Zduńska Wola

Można zgłaszać kandydatów do Rady Sportu w Zduńskiej Woli. To organ doradczy prezydenta Zduńskiej Woli. Zgłoszenia przyjmowane będą do 27 maja.

Ogłoszono nabór kandydatów na członków Rady Sportu w Zduńskiej Woli w nowej kadencji 2024 – 2029. Rada Sportu to organ doradczy przy prezydencie Miasta Zduńska Wola, którego członkowie opiniują poczynania samorządu w zakresie sportu i kultury fizycznej.

Kandydatów do Rady Sportu mogą zgłaszać organizacje i instytucje realizujące na terenie Zduńskiej Woli zadania z zakresu kultury fizycznej. Termin upływa 27 maja 2024 roku.

Zgłoszenia trzeba dokonać na druku stanowiącym załącznik do zarządzenia nr 192/24 Prezydenta Miasta Zduńska Wola z dnia 13 maja 2024 r. w sprawie ogłoszenia naboru kandydatów na członków Rady Sportu w Zduńskiej Woli kadencji 2024 – 2029.

Zgłoszenia podpisane przez osobę lub osoby upoważnione do reprezentowania organizacji lub instytucji można składać w formie papierowej w Kancelarii Urzędu Miasta Zduńska Wola przy ul. Stefana Złotnickiego 12 lub elektronicznie pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej e-PUAP.

Źródło: UM Zduńska Wola