Rezerwy Boruty Zgierz zremisowały z Czarnymi Smardzew

W meczu 9. kolejki łódzkiej Klasy A, grupy II rezerwy Boruty Zgierz zremisowały w Rosanowie z Czarnymi Smardzew 1:1. Co ciekawe, oba gole zostały zdobyte przez ...gospodarzy.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, natomiast w pierwszych minutach drugiej połowy Filip Markowski zmusił zawodnika rywali do podania piłki swojemu bramkarzowi, ten zaskoczony nie złapał futbolówki i padł gol samobójczy. Boruta prowadził 1:0. W dalszej części meczu zgierzanie zmarnowali kilka dogodnych sytuacji, co zemściło się pod koniec spotkania, kiedy to Czarni wykorzystali zamieszanie w polu karnym i doprowadzili do wyrównania.

Czarni Smardzew - Boruta II Zgierz 1:1

Boruta: Jędrzej Małaczyński, Kacper Bednarski, Mateusz Fornalczyk, Kamil Karlikowski, Igor Kosmowski, Daniel Leenstra, Filip Markowski, Maciej Nowicki, Bartosz Pietrzak, Igor Stopczyk, Bartłomiej Szmigielski
zagrali jeszcze: Mateusz Korzycki, Miłosz Gruziński, Wiktor Szadkowski, Mateusz Leszczak, Korneliusz Kowalski.
Rezerwowy: Artur Świstek