Rozpoczęła się sprzedaż biletów na 8. edycję Love Polish Jazz Festival

microphone-pixabay-mikrofon
fot. pixabay

8. edycja Love Polish Jazz Festival odbędzie się od 20 do 22 września 2024 roku w Arenie w Tomaszowie Mazowieckim. Wśród tegorocznych wykonawców znajda się: Jarosław Bester Quartet, Mietek Szcześniak and Krzysztof Herdzin Trio, EABS, Lora Szafran z zespołem, Piotr Schmidt Quintet feat. Mino Cinelu oraz Urszula Dudziak.

Sprzedaż biletów odbywa się za pośrednictwem strony www.biletyna.pl lub w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Maz.

Love Polish Jazz Festival to wyjątkowy w skali kraju festiwal jazzowych gwiazd i największa impreza muzyczna Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim. Markę wydarzenia budowały w poprzednich latach koncerty takich muzyków jak m.in.: Leszek Możdżer, Nigel Kennedy, Stanisław Soyka, Jan Ptaszyn Wróblewski, Richard Bona, Gary Guthman, Lora Szafran, Ewa Bem, Dorota i Henryk Miśkiewiczowie, Adam Bałdych. Wiele z projektów, które można usłyszeć na LPJF, to wykonania premierowe, powstałe na tomaszowski festiwal. Nie inaczej będzie i w tym roku.


Szczegółowy program Love Polish Jazz Festival:

20.09.2024 (piątek) – koncerty festiwalowe (dzień I) Arena Lodowa, ul. Strzelecka 24/26

godz. 18 – Jarosław Bester Quartet „Astor Piazzola Meets Komeda"

godz. 20 – Mietek Szcześniak i Krzysztof Herdzin Trio „Songs From Yesterday"

21.09.2024 (sobota) – koncerty festiwalowe (dzień II) Arena Lodowa, ul. Strzelecka 24/26

godz. 18 – EABS „Young Komeda Unknown"

godz. 20 – Lora Szafran z zespołem „Ewa Demarczyk. Inspiracje"

22.09.2024 (niedziela) – koncerty festiwalowe (dzień III) Arena Lodowa, ul. Strzelecka 24/26

godz. 18 – Piotr Schmidt Quintet feat. Mino Cinelu „Piosenki Komedy"

godz. 20 – Urszula Dudziak Quintet „Recital"

Ważne dla rodzin z dziećmi!

Chcesz przyjść na koncerty w ramach 8. Love Polish Jazz Festival, ale nie masz z kim zostawić dziecka? To już nie problem. Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim na czas wydarzenia (20, 21 i 22 września w godz. 17.30–22) zapewni mu opiekę w ramach Junior Jazz Clubu, który zorganizowany zostanie w Arenie Lodowej (w miejscu koncertu).

Dolna granica wiekowa dzieci to 4 lata. Zajmą się nimi doświadczeni i wykwalifikowani animatorzy i instruktorzy. Obowiązują zapisy. Zgłoszenia przyjmowane będą (i udzielane szczegółowe informacje) pod numerem telefonu 44 712 23 69 lub elektronicznie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (z dopiskiem Junior Jazz Club). Termin ich nadsyłania mija 6 września 2024 roku

Źródło: UM Tomaszów Mazowiecki