Najważniejsze wideo w lodzkie

Seniorzy w centrum uwagi – spotkanie Tomaszowskiej i Wojewódzkiej Rady Seniorów

Seniorzy
fot. UM Tomaszów Mazowiecki

Spotkanie Tomaszowskiej Rady Seniorów z Krystyną Ozgą przewodniczącą Wojewódzkiej Rady Seniorów Województwa Łódzkiego oraz Wacławą Bąk członkiem Wojewódzkiej Rady Seniorów odbyło się 24 lutego br. w Tomaszowskim Centrum Usług Społecznych. Tematem przewodnim wydarzenia było omówienie form wsparcia dla osób starszych.

Spotkanie było okazją do zacieśnienia współpracy pomiędzy radami oraz do poszukiwania nowych, efektywnych możliwości wsparcia osób starszych zarówno przez instytucje, jak i poprzez wzajemną pomoc seniorów dla seniorów.

Przedstawiciele Rad wymienili doświadczenia w zakresie dotychczasowej działalności na rzecz seniorów, a także podzielili się propozycjami, pomysłami oraz inicjatywami skoncentrowanymi się na wsparciu osób starszych w regionie.

Źródło: UM Tomaszów Mazowiecki