Sukces Mikołajkowego Fit Maratonu. "Jesteśmy dumne ze swoich podopiecznych"

IMG_4178

W minioną sobotę (2 grudnia) w Topoli Królewskiej odbył się Mikołajkowy Fit Maraton. Organizatorem była grupa Fitness Łęczyca.

Trzydzieści osób wzięło udział w Mikołajkowym Fit Maratonie. Pierwotnie wydarzenie miało odbyć się w Łęczycy, jednak ze względu na duże zainteresowanie potrzebny był nieco większy lokal, dlatego Maraton został przeniesiony do Restauracji "Królewska" w Topoli Królewskiej,

- Wydarzenie miało charakter prozdrowotny i jego celem była promocja aktywności fizycznej. Podczas Mikołajkowego Fit Maratonu, w którym wzięło udział 30 osób, odbyły się trzy treningi, dodatkową atrakcją tego sobotniego popołudnia była analiza składu ciała wraz z omówieniem wyników przez Dietetyczkę Ilonę Król - informują organizatorki.

Według Kasi i Ilony - przedstawicielek Fitness Łęczyca wydarzenie było przepełnione pozytywną energią, a endorfiny napędzały Panie do wytrwania intensywnych pięciu godzin.

- Jesteśmy dumne ze swoich podopiecznych - klientek i Pań, które dopiero co zaczęły swoją przygodę z fitness. Ten sport, te zajęcia są dla wszystkich. W sobotę dzielnie obok siebie ćwiczyły zarówno przyjaciółki, siostry, znajome, ale również teściowe i synowe, mamy i córki. Wszystkie takie piękne, aktywne, dbające o swoje ciało i duszę, o zdrowie, kondycję i formę na lata - dodają organizatorki. - Było to pierwsze takie wydarzenie zorganizowane przez Fitness Łęczyca, ale na pewno nie ostatnie! Do zobaczenia.

W organizacji Mikołajkowego Fit Maratonu pomogło wiele firm i osób prywatnych, którym bardzo serdecznie dziękujemy, że wspierają sport, zdrowie, Łęczycę. Organizatorki dziękują: Katarzyna Andrysiak i Restauracja "Królewska", Ekspert Fitness - Tiguar, Polska Woda - Primavera, Bazylia - restauracja i noclegi, Fabryka Lalek - Justyna Okupska, Salon kosmetyczny Sara - Agnieszka Darmach, Rosalia Studio Dekoracji, Joga Łęczyca - Małgorzata Wróblewska, Studio Sikorscy Team Motivation - Natalia Sikorska, Pomiary nieruchomości - usługi geodezyjne Mateusz Olczak, Firma farmaceutyczna - Hurtap, Pani Dietetyczka - Ilona Król, Bistro na Rogu - Natalia Dobierzewska, Salsation - Katarzyna Tickle, Pasieka u Sadosiów - Sebastian Sadowski, FotosyFilmiki - Kamil Zimoch, Natalia Augustyniak