Święto Truskawki w Buczku! Plejada gwiazd disco polo, ale nie tylko - poznaj pełną listę koncertów

swieto-truskawki-2019-d2-koncerty-003-1
UG Buczek

Znamy szczegółowy harmonogram tegorocznej odsłony Buczkowskiej Truskawki. VII edycja Krajowego Święta Truskawki odbędzie się w dniach 24-25 czerwca i jak zawsze wypełniona jest mnóstwem atrakcji. Szczególnie mocno zadowoleni będą fani muzyki disco polo, dla których zarezerwowano sobotnie świętowanie i choć Zenka nie będzie, to na scenie wystąpi równie mocna "obstawa" tego gatunku! Szczegóły poniżej.

Choć buczkowskie święto ma nadane rangę krajowego od siedmiu edycji, to w tym roku odbędzie się już po raz dwudziesty trzeci. Od wielu lat, w ostatni weekend czerwca do niewielkiego Buczku w powiecie łaskim zjeżdżajątysiące mieszkańców gminy, województwa łódzkiego, a nawet kraju by celebrować truskawkowe dożynki. 

- Święto Truskawki to największa impreza plenerowa w Buczku jak i jedna z większych w województwie łódzkim. Przygotowaliśmy mnóstwo truskawkowych atrakcji zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Wielbiciele muzyki, będą mieli okazję posłuchać koncertów, a także obejrzeć występy taneczne - informują buczkowscy urzędnicy. 

Organizatorzy nie zapomnieli także o „milusińskich" i z myślą o nich zaplanowali prawdziwą lawinę zabaw i atrakcji. Wśród nich znajdzie się m.in. wesołe miasteczko z karuzelami, zjeżdżalnią i dmuchańcami. Będzie malowanie twarzy, modelowanie balonów i moc animacji. Ci, którzy lubią pyszności z truskawkami nie omieszkają odwiedzić stoiska z przeróżnymi potrawami i ciastami z truskawką w roli głównej. Plac wypełniony będzie stoiskami m.in. z rękodziełem artystycznym, zabawkami, kompozycjami z kwiatów i wikliny. Będą również stoiska promocyjne. 

Koncerty, bo to one przyciągają przeważającą część odwiedzających Buczek to plejada gwiazd. W sobotę w programie artystycznym prawdziwa gratka dla miłośników muzyki tanecznej. Gwiazdą wieczoru będzie WEEKEND i BOYS ich występy zaplanowano odpowiednie o 21.00 i 22.00 . Ponadto w sobotę na buczkowskiej scenie wystąpią zespoły: Top Girls, Power Boy i Andre. W niedzielę dołączą do nich: Felivers, Michał Szczygieł i Golec uOrkiestra.

Zobaczcie, jak w ubiegłym roku bawiono się na Święcie Truskawki. Poniżej plakat ze szczegółowym harmonogramem imprezy AD 2023.

Wklej tutaj kod osadzenia...