wersja testowa serwisu

Tomasz T. podejrzany o zabójstwo 41-latki w rękach policji. Wpadł w Rząśni

piksele-kafe

Tomasz T., 44-letni bełchatowianin, który jest podejrzewany o zabójstwo -letniej Eweliny P. jest już w rękach policji. Po ponad tygodniu od ujawnienia zwłok kobiety w mieszkaniu Tomasza T., ten został zatrzymany w Rząśni na terenie powiatu pajęczańskiego.  

Prokuratura Rejonowa w Bełchatowie wydała za Tomaszem T. list gończy w miniony wtorek 7 lipca. Od tego czasu trwały intensywne czynności, by zatrzymać 44-latka podejrzewanego dokonanie zabójstwa. Ofiarą 44-letniego bełchatowianina była Ewelina P. Kobietę znaleziono martwą w mieszkaniu na osiedlu Dolnośląskim 3 lipca. Jak wyjaśniali policjanci do zabójstwa mogło dojść nawet dwa dni wcześniej.

Poszukiwany Tomasz T. został w poniedziałkowy poranek (12 lipca) w Rząśni na terenie powiatu pajęczańskiego. To efekt wspólnych pracy mundurowych z komendy w Bełchatowie i KPP Pajęczno. 

Jak podkreślają śledczy w tej chwili nie są udzielane żadne okoliczności zatrzymania, więcej informacji poznamy po przeprowadzeniu z podejrzanym Tomaszem T. czynności procesowych.