Najważniejsze wideo w lodzkie

Tomaszowianie na inspirującym spotkaniu w ramach „Kulturalnego Popołudnia"

8d77145b23c1ebdef81173f9c473f1b6patio-4-media
fot. UM Tomaszów Mazowiecki

Środowe popołudnie Tomaszowianie spędzili na inspirującym spotkaniu w ramach „Kulturalnego Popołudnia" na patio Miejskiego Centrum Kultury. Pogoda nie do końca współpracowała, jednak mimo to, przestrzeń patio została oficjalnie otwarta na wakacje.

Poza wyjątkowym występem artystycznym - słownym i wokalnym Jadwigi Kocik, artystka podzieliła się z uczestnikami swoją historią oraz opowiedziała o swojej największej pasji. Motywująca rozmowa pokazała, że zawsze jest dobry moment, by zacząć nową podróż i nieustannie próbować nowych rzeczy w swoim życiu. Przy okazji można było obejrzeć ciekawe prace rękodzielniczki Ilony Helman.

Taki jest też cel wydarzenia - Miejskie Centrum Kultury nie tylko chce pokazać utalentowane osoby, chce także inspirować i integrować lokalną społeczność.

Kolejne wydarzenia planowane są w dwóch terminach: 31 lipca i 28 sierpnia. Chcesz wystąpić, pokazać swoje rękodzieło, dać się poznać światu, a przy tym zmotywować innych do działania?

Zgłoś się przez Facebooka Miejskiego Centrum Kultury lub adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub też formularz online: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe4UyYPDAQ-UQMnCvWhSdxh6j5Kh6McDQQdT6xuH5JIg9H2EQ/viewform

Źródło: UM Tomaszów Mazowiecki