Uczestnik 14. edycji The Voice of Poland wystąpi w Tomaszowie Mazowieckim

Zrzut-ekranu-2024-04-17-o-10.23.26
fot. plakat / UM Tomaszów Mazowiecki

Max Miszczyk – uczestnik 14. edycji The Voice of Poland, wokalista, multiinstrumentalista, kompozytor i autor tekstów – wystąpi 10 maja o godz. 18 w Miejskim Centrum Kultury Browarna w Tomaszowie Mazowieckim. Podczas koncertu wykona głównie swoje autorskie kompozycje.

Wiele osób tego młodego utalentowanego wokalistę i muzyka kojarzy zapewne z występów w zespole el Fuego, gdzie zdobywał doświadczenie pod artystyczną opieką Katarzyny i Piotra Goljatów. Obecnie Max jest studentem Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie wokalistyki jazzowej. Tam się spełnia jako artysta, pisząc i aranżując własne piosenki oraz kompozycje jazzowe. Zbiera już materiał na debiutancki album, który chce wydać z kolegami z uczelni, również świetnymi muzykami. Max Miszczyk to także laureat wielu konkursów wokalnych w Polsce, jak i za granicą.

Bilety na koncert są dostępne w Miejskim Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18 lub przez serwis Biletyna.pl. Więcej informacji można uzyskać w MCK lub pod numerem tel. 44 712 23 69.

Źródło: UM Tomaszów Mazowiecki