Ulica Juliusza w Zduńskiej Woli będzie zamknięta dla ruchu

426984838_710352951289418_4017684454788867484_n
fot. UM Zduńska Wola

Przez trzy dni zamknięta dla ruchu będzie ulica Juliusza w Zduńskiej Woli. Od środy, 14 lutego do piątku, 16 lutego, będą obowiązywały objazdy. Także dla autobusów miejskich.

Do końca tygodnia kierowcy powinni omijać ulicę Juliusza w Zduńskiej Woli, gdzie trwać będą roboty drogowe. Od środy 14 lutego do piątku 16 lutego wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu i objazdy dla samochodów. Juliusza zamknięta będzie na odcinku od ul. Stefana Żeromskiego do ul. Kruczej.

Ulica Juliusza zamknięta będzie dla ruchu w związku z koniecznością wykonania naprawy sieci wodociągowej w ul. Juliusza w Zduńskiej Woli oraz jednoczesną budową odcinka sieci kanalizacji deszczowej w okolicach skrzyżowania z ul. Fabryczną.

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Zduńskiej Woli planuje przeprowadzić roboty od 14 do 16 lutego. W tym czasie samochody będą mogły poruszać się objazdem przez ul. Stefana Żeromskiego, ul. Jarosława Dąbrowskiego i ul. Kruczą do ul. Juliusza.

Także dla autobusów jadących w stronę dworca kolejowego wprowadzono objazdy. Zmienione trasy będą miały pojazdy linii nr 1, 3, 5, 10 i 11. Nieczynny będzie przystanek przy ul. Juliusza.

Autobusy w kierunku dworca PKP będą jechały trasą: od pl. Wolności – Juliusza – Stefana Żeromskiego – Jarosława Dąbrowskiego – Łódzka – Szadkowska i dalej bez zmian.

Z dworca PKP trasa autobusów to: ul Szadkowska – Łódzka – Dąbrowskiego – Łaska – plac Wolności dalej bez zmian.

Źródło: UM Zduńska Wola