wersja testowa serwisu

Urzędnicy zakładają grupę "Kupujemy w Łasku" i zachęcają do lokalnego, gospodarczego patriotyzmu!

Łask: Urzędnicy zakładają grupę "Kupujemy w Łasku" i zachęcają do lokalnego, gospodarczego patriotyzmu!
UM Łask

Samorząd Łasku wychodzi z ciekawą inicjatywą do mieszkańców, ale i lokalnych przedsiębiorców. Chcąc pobudzić zainteresowanie asortymentem i ofertą sklepów, firm, usługodawców i przedsiębiorców z Łasku i okolic zachęca do aktywności na założonej w mediach społecznościowych grupie ogłoszeń. Jak można ją znaleźć i jak działa? Przeczytaj! 

Tworząc, promują i zapraszając do grupy o nazwie "Kupujemy w Łasku" samorząd chce wspierać lokalnych przedsiębiorców. Założenie jest bardzo proste, pomysłodawcy facebookowej grupy chcą umożliwić dotarcie do jak najszerszego grona odbiorców i klientów.

Z drugiej strony założyciele grupy "Kupujemy w Łasku" zachęcają, by przedsiębiorcy, sklepikarze czy osoby oferujące usługi, zamieszczali na bieżąco ogłoszenia o swoim asortymencie, nowych promocjach czy oferowanych usługach. Co bardzo ważne dla prowadzących swoje biznesy: zamieszczanie postów jest bezpłatne.

- Zachęcam do polubienia grupy, zapraszania do niej swoich znajomych, a przede wszystkim do publikowania postów z nowymi ofertami - zapraszają łascy urzędnicy.

Gdzie można znaleźć grupę "Kupujemy w Łasku"? Oczywiście na Facebooku >>> KLIKNIJ TUTAJ.