W weekend piłkarskie święto z Magic Łęczyca. Wystąpi kilkuset młodych zawodników

DSC09075
fot. aruchiwum ELE24

W najbliższy weekend (9-10 grudnia) odbędzie się turniej mikołajkowy w futsalu dla dzieci z roczników 2011-2017, organizowany przez Magic Football Academy Łęczyca.

- Wspaniała atmosfera i intensywna rywalizacja czekają na Was! Trzydzieści zespołów z różnych regionów oraz 300 utalentowanych zawodników stawią czoła piłkarskim wyzwaniom przez dwa dni. Dołączcie do nas, aby wspólnie celebrować pasję do futbolu i wprowadzić świąteczny duch na boisko! Gościem specjalnym turnieju będzie człowiek, który uciszył Camp Nou - nie może Was zabraknąć! - zachęcają przedstawiciele Magic Łęczyca.

W turnieju wystąpią: po dwie drużyny Magic Łęczyca (w każdej kategorii wiekowej), AP Andrespolia Wiśniowa Góra, Pilica Tomaszów Mazowiecki, KS Kutno, Róża Kutno, Akademia BVB Warszawa, Bzura Ozorków, Górnik 1956 Łęczyca, Mazur Gostynin, Progres Zduńska Wola, Kotan Ozorków, BePro Zgierz, Olimpia Koło, AP Parzęczew, Górnik Kłodawa, Młody Widzew, Kujawiak Kowal, FA Łódź Południe.

- W trakcie naszego fantastycznego turnieju nie zapominamy o ważnych wartościach! Razem możemy zdziałać wiele. Podczas wydarzenia odbędzie się charytatywna zbiórka na rzecz chorego Krzysia. Przyłączcie się do tego pięknego gestu solidarności! Każda wpłata, nawet najmniejsza, przyczyni się do wsparcia Krzysia i jego rodziny w trudnym czasie. Pokażmy, że piłkarska społeczność potrafi jednoczyć się także dla dobra innych. Wspólnie możemy uczynić różnicę i sprawić, że ten turniej stanie się nie tylko świętem sportu, ale także przejawem współczucia i wsparcia dla potrzebujących - dodają organizatorzy.

Krzysia można również wesprzeć TUTAJ