Walentynkowy Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 1 w Łęczycy

327311934_735651624846712_8049857248172874319_n

Szukasz dla swojego dziecka nowoczesnej szkoły, w której będzie się uczyć, bawić i rozwijać? Przestrzeni przyjaznej dziecku i rodzicom? Miejsca, gdzie szacunek, empatia, tolerancja i pasja nie są jedynie sloganami? Właśnie ruszyła rekrutacja do Szkoły Podstawowej nr 1 Łęczycy! Przyjdź na Walentynkowy Dzień Otwarty Szkoły, aby zobaczyć na własne oczy jak wygląda innowacyjna szkoła.

Dyrekcja, uczniowie oraz pracownicy Szkoły Podstawowej nr 1 w Łęczycy serdecznie zapraszają na Walentynkowy Dzień Otwarty Szkoły, który odbędzie już 9 lutego o godz. 17.00. W poniedziałek, 6 lutego 2023 roku rozpoczyna się rekrutacja do szkoły, która potrwa do piątku (24 lutego). Poniżej znajdują się wszystkie niezbędne informacje w procesie rekrutacji.

Dokumenty można pobrać ze strony internetowej placówki lub zgłosić się po nie do sekretariatu szkoły. Po wypełnieniu dokumentów należy je dostarczyć do sekretariatu lub też zeskanować i wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zgłoszenia i wnioski do klasy pierwszej oraz grupy przedszkolnej dostępne są do pobrania poniżej.

Pobierz:
Formularz zgłoszenia
(dla dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły)
Formularz wniosku (dla dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły)
Formularz wniosku dla grupy przedszkolnej