wersja testowa serwisu

Walka o awans do Ekstraklasy Beach Soccera. Już w sobotę decydujący turniej

123

Już w sobotę (24 lipca) w Poddębicach odbędzie się drugi turniej I Ligi Beach Soccera, który zadecyduje o tym, które drużyny awansują do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce!

Jutro rozstrzygnie się to, kto wywalczy awans do Ekstraklasy Beach Soccera. W najlepszej sytuacji jest BSC Zgoda Chodecz, zespół ten ma na swoim koncie komplet punktów i jest o krok od promocji. Drugie miejsce po pierwszych zawodach zajmują Termy Poddębice, podopieczni Marcina Olejniczaka muszą wygrać dwa mecze za trzy punkty, aby także zapewnić sobie awans.

- Chciałbym zaprosić wszystkich kibiców, aby nas wspierali w tym ważnym turnieju, który odbędzie się na Termy Arena Poddębice. Bardzo liczymy na Wasze wsparcie z trybun - mówi trener BSC Termy Poddębice, Marcin Olejniczak.

Przedstawiciele klubu dwoili się i troili, aby zorganizować zawody w Poddębicach i to się udało. Niezbędne było wykonanie wielu prac. Co zmieniło się na Termy Arena Poddębice?

- Można powiedzieć, że to boisko powstała na nowo. Mamy nowe linie, nowe siatki oraz bramki, które pamiętają mecze reprezentacji. Mamy też nowe obandowanie. Wszystko się zmieniło, mamy inne nastawienie niż kilka lat temu, także liczymy na sukces - mówi Maciej Marciniak, Prezes BSC Termy Poddębice. - Są też szatnie,to była taka szybka inicjatywa i udało nam się ją zrealizować. Jest masa chętnych osób, które chcą pomóc - miasto, my, chłopaki z drużyny.

W tym miejscu zarząd klubu chciałby podziękować za pomoc następującym firmom: Pama, Damax, Majster Plus Poddębice, Mrówka Poddębice, Topcolor, Centrobud, Skład Drewna Nowak, Premium, Budrem.

Terminarz spotkań:
11:00 - Boruta Zgierz - BSC Zgoda Chodecz
12:00 - BSC Termy Poddębice - Playa Marina Lublin
14:00 - BSC Zgoda Chodecz - Playa Marina Lublin
15:00 - Heiro Rzeszów - Sośnica Gliwice
16:00 - Sośnica Gliwice - Boruta Zgierz
17:00 - Heiro Rzeszów - BSC Termy Poddębice

Aktualna klasyfikacja:
1. Zgoda Chodecz - 9 pkt., 25-16 (Bramki)
2. BSC Termy Poddębice - 5 pkt., 19-15
3. Boruta Zgierz - 5 pkt., 27-20
4. Heiro Rzeszów - 3 pkt., 26-22
5. Playa Marina Lublin - 3 pkt., 18-29
6. Sośnica Gliwice - 0 pkt., 17-31

Kadra BSC Termy Poddębice: Filip Mańka, Hubert Andrysiewicz - Kamil Jesionowski, Wiktor Śpiączka, Damian Dominowski, Patryk Chmielecki, Antoni Frącek, Sebastian Chmielecki, Szymon Sobańda, Przemysław Nowak, Jakub Stegliński, Arkadiusz Stajewski, Jakub Gzyl, Kacper Woźniak, Przemysław Sobolewski.

Trener: Marcin Olejniczak
Kierownik: Przemysław Marciniak
Fizjoterapeuta: Dominik Stefański

Zobacz zapowiedź wideo: 
Zobacz zdjęcia ze stadionu: