Wieruszów: Złóż wniosek do Kalendarza Imprez 2024

kalendarz-imprez-foto
fot. UM Wieruszów

Chcesz zorganizować wydarzenie w 2024 roku i pozyskać wsparcie od gminy? Zgłoś je do Kalendarza Imprez gminy Wieruszów do 31 października 2023! W przypadku nie złożenia wniosku w terminie, nie będzie możliwości uzyskania dofinansowania do organizowanej Imprezy w ciągu roku. Burmistrz Wieruszowa zaprasza organizacje pozarządowe, instytucje, sołectwa i inne podmioty z terenu gminy Wieruszów do wspólnego stworzenia Rocznego Kalendarza Wydarzeń Gminy Wieruszów na 2024 rok.

W przypadku wnioskowania o wsparcie na realizację planowanych przedsięwzięć z budżetu gminy Wieruszów, wnioskodawca jest zobowiązany do zgłoszenia imprezy do Rocznego Kalendarza Wydarzeń Gminy Wieruszów w terminie do 31 października roku poprzedzającego wydarzenie, a także do złożenia wniosku o Patronat Honorowy Burmistrza Wieruszowa, nie później niż na 30 dni przed dniem wydarzenia lub przedsięwzięcia.

Dokumenty (do pobrania poniżej) należy złożyć w Punkcie Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Wieruszowie przy ul. Rynek 1-7.

Zgłoszenie do Rocznego Kalendarza Wydarzeń Gminy Wieruszów na 2024 rok (doc)

Wniosek o Patronat Honorowy Burmistrza Wieruszowa (doc)

Klauzula informacyjna (doc)

Źródło: UM Wieruszów