wersja testowa serwisu

Wybrano wykonawcę remontu Przedszkola Samorządowego nr 7

ps7
UM Piotrków Trybunalski

Zakończyło się postępowanie przetargowe na wyłonienie wykonawcy modernizacji budynku Przedszkola Samorządowego nr 7. Prace rozpoczną się jeszcze w lipcu. 

Miasto rusza z kompleksową modernizacją kolejnej placówki oświatowej. Tym razem będzie to Przedszkole Samorządowe nr 7 z ulicy Poprzecznej. W Urzędzie Miasta wyłoniono wykonawcę prac. Będzie to firma D&F z Raszyna. Inwestycja została podzielona na dwa etapy. Zakończony przetarg dotyczy pierwszego z nich. Prace zostaną wykonane w tym roku. Zakres obejmuje prace zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.

- Na zewnątrz zaplanowaliśmy modernizację strefy wejściowej do budynku przedszkola, remont tarasów i schodów, a także remont ogrodzenia placówki. Wykonamy drenaż opaskowy wokół budynku z odprowadzaniem do sieci kanalizacji deszczowej, pionową izolację przeciwwilgociową, osuszenie ścian. Wyremontujemy i ocieplimy ściany piwnic, dzięki czemu w przyszłości unikniemy ich zawilgacania. Termomodernizacją obejmiemy też dach – wylicza Józef Dziubecki, dyrektor Biura Inwestycji i Remontów.

Na przeprowadzenie prac wykonawca będzie miał 4 miesiące od daty podpisania umowy. Koszt inwestycji to 712.822,12 zł.