Za nami „Małe Mistrzostwa w centrum Polski w unihokeju"

IMG_20231118_170817

W sobotę, 18 listopada w hali sportowej w Górze Św. Małgorzaty odbył się Turniej „Małe Mistrzostwa w centrum Polski w unihokeju" organizowany przez Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Góra w ramach programu MIKROGRANTY SPORTOWE 2.

Turniej został rozegrany w trzech kategoriach: dzieci, młodzik i młodziczka i wzięło w nim udział 20 zespołów, łącznie 200 zawodników. Rozegranych zostało 50 meczów na dwóch boiskach. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal, gadżet w postaci kołatki do dopingowania i paczkę pringles ufundowaną przez firmę Kellogg's z siedziba w Kutnie. Pierwsze trzy zespoły w każdej kategorii otrzymały puchary.

Turniej został  „Dofinansowany ze środków Funduszy Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki". Zawody stały na wysokim poziomie, w którym uczestniczyły kluby sportowe z czterech województw.