Za uczniami ze szkoły w Czechach turniej pod hasłem "SKO to strzał w dziesiątkę"

446035397_1192642568338337_4123042101707112963_n
fot. nadesłane

W dniach 6-7 czerwca uczniowie klas czwartych Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach przystąpili do zmagań w turnieju pod hasłem "SKO to strzał w dziesiątkę". 

Najpierw czteroosobowe drużyny w specjalnie przygotowanym teście zmagały się z rebusami, zagadkami, krzyżówkami związanymi z oszczędzaniem w SKO, zadaniami matematycznymi oraz zadaniami z przedsiębiorczości.

W kolejnym dniu czwartoklasiści rywalizowali w części sportowej połączonej z wiedzą matematyczną. Ponadto każda z klas zaprezentowała hasło promujące Szkolną Kasę Oszczędności oraz plakat dotyczący oszczędzania.
Po emocjonującej i zaciętej walce komisja konkursowa pierwsze miejsce postanowiła przyznać obu klasom czwartym. Każda z drużyn została nagrodzona dyplomem i nagrodami ufundowanymi przez SKO, a kibice otrzymali drobne upominki.

Na zakończenie piątkowej uroczystości na wszystkich uczestników czekała jeszcze jedna niespodzianka. Na salę wjechał tort z odpalonymi racami. Wszyscy byli bardzo szczęśliwi i zadowoleni.

źródło: nadesłane