Zawodnicy z całej Polski rywalizowali w hali MOSiR. W Zgierzu odbyły się Mistrzostwa Młodzików w zapasach

122126436_3855052781177723_1584112465417917592_o

Bez udziału publiczności i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa - tak upłynęły weekendowe zmagania zapaśnicze w hali MOSiR. A był to naprawdę ważny turniej - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w zapasach w stylu wolnym.

Zawodnicy ZTA potwierdzili, że zapasy to "zgierska dyscyplina". Złoto zgarnęli: Alan Bijak (kategoria 41 kg), Mateusz Seliga (44 kg) i Antoni Majchrzak. Srebrny medal zdobył Jakub Pabich (68 kg), a brązowy Kacper Szadkowski (41 kg). W klasyfikacji generalnej zapaśnicy Zgierskiego Towarzystwa Atletycznego zajęli wysokie drugie miejsce na 21 występujących zespołów! Nie zawiodły również zapaśniczki: Nina Majchrzak (ZTA - 42 kg) wywalczyła złoto, a Oliwia Zamożniewicz (ZTA - 66 kg) oraz Julia Kucharska (Boruta Olimpijczyk Zgierz Radom - 62 kg) srebrne krążki.

W turnieju przy ul. Wschodniej wzięło udział 99 zawodników i 70 zawodniczek. Gratulujemy wszystkim startującym, a także ich trenerom.

źródło: UM Zgierz

Zobacz zdjęcia:Wpisz tutaj treść nagłówka