W hali sportowej Anilana w Łodzi, uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Górze Św. Małgorzaty, jednocześnie zawodnicy LUKS „GÓRA", wzięli udział w I Turnieju Łódzkiej Ligi Unihokeja w sezonie 2022/2023.
LUKS "GÓRA" wystawił trzy drużyny, które zaprezentowały się następująco w swoich kategoriach:
- Młodziczka I miejsce
- Młodzik – III miejsce
- Dzieci – IV miejsce
Kategoria młodziczki:
LUKS Góra Św. Małgorzaty - ZSO nr. 1 Sędziejowicach 12:2
LUKS Góra Św. Małgorzaty - UKS GOK Zduny 10:0
LUKS Góra Św. Małgorzaty - SP Gomunice 3:2
LUKS Góra Św. Małgorzaty - PUKS Trzebinia 4:2
LUKS Góra Św. Małgorzaty - GKS Kasztelania Brudzew 4:5
Klasyfikacja końcowa:
1. LUKS Góra Św. Małgorzaty
2. PUKS Trzebinia
3. GKS Kasztelania Brudzew
4. SP Gomunice
5. ZSO nr. 1 Sędziejowicach
6. UKS GOK Zduny
Najlepsze zawodniczki naszego zespołu: Zuzanna Jankiewicz, Monika Przybylak
Kategoria młodzików:
LUKS Góra Św. Małgorzaty - ZSO nr. 1 Sędziejowicach 8:1
LUKS Góra Św. Małgorzaty - UKS GOK Zduny 8:1
LUKS Góra Św. Małgorzaty - SP Gomunice 8:2
LUKS Góra Św. Małgorzaty - PUKS Trzebinia 1:6
LUKS Góra Św. Małgorzaty - UKS Nowa Łódź I 1:4
LUKS Góra Św. Małgorzaty - UKS Dziewiątka Sieradz 9:0
LUKS Góra Św. Małgorzaty - UKS Nowa Łódź II 12:1
Klasyfikacja końcowa:
1. PUKS Trzebinia
2. UKS Nowa Łódź I
3. LUKS Góra Św. Małgorzaty
4. UKS Dziewiątka Sieradz
5. ZSO nr. 1 Sędziejowicach
6. UKS GOK Zduny
7. SP Gomunice
8. UKS Nowa Łódź II
Najlepsi zawodnicy naszego zespołu: Igor Tomalak, Bartosz Czekalski
Kategoria dzieci:
LUKS Góra Św. Małgorzaty - UKS GOK Zduny 3:1
LUKS Góra Św. Małgorzaty - UKS Trolik Opole 2:4
LUKS Góra Św. Małgorzaty - PUKS Trzebinia 4:0
LUKS Góra Św. Małgorzaty - UKS Nowa Łódź 2:4
LUKS Góra Św. Małgorzaty - UKS Dziewiątka Sieradz 0:0
Klasyfikacja końcowa:
1. UKS Nowa Łódź
2. UKS Trolik Opole
3. UKS GOK Zduny
4. LUKS Góra Św. Małgorzaty
5. UKS Dziewiątka Sieradz
6. PUKS Trzebinia
Najlepsi zawodnicy naszego zespołu: Piotr Jaros, Witold Białkowski
Skład dzieci: Krzysztof Śnieg, Nikodem Marciniak, Piotr Jaros, Witold Białkowski, Michał Jaros, Marcelina Marciniak
Skład młodzik: Bartosz Czekalski, Aleksander Kowalczyk, Igor Tomalak, Kacper Bartczak, Miłosz Jarzębski, Jakub Augustyniak, Mateusz Graczyk, Szymon Marczak, Szymon Karolak, Miłosz Krysiński
Skład młodziczka: Oliwia Rzeźniczak, Zuzanna Gorąca, Zuzanna Jankiewicz, Karolina Antczak, Monika Przybylak, Gabriela Marczak, Julia Piotrowska, Martyna Tracz, Hanna Matusiak, Małgorzata Dominiak
Trenerzy: Andrzej Wąsiołek, Marcin Skonieczny.
Materiał nadesłany.