Zbliża się Koncert Laureatów XII Przeglądu Kolęd i Pastorałek

Zbliża się Koncert Laureatów XII Przeglądu Kolęd i Pastorałek

W Święto Trzech Króli, tj. 6 stycznia w Kościele Parafialnym p.w. św. Andrzeja Apostoła w Łęczycy odbędzie się Koncert Laureatów XII Przeglądu Kolęd i Pastorałek „Hej w Dzień Narodzenia". Początek o godzinie 14:00.

Koncert, organizowany corocznie przez Dom Kultury w Łęczycy, połączony będzie z wręczeniem nagród i wyróżnień Laureatom Przeglądu, do którego eliminacje odbyły się w grudniu 2022 roku. Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta Łęczyca Paweł Kulesza.

Werdyktem Jury do Koncertu Laureatów zaproszeni zostali następujący wykonawcy: Banachowska Maja (Społeczna Szkoła Podstawowa w Orątkach), Bartnicki Tymoteusz (Szkoła Podstawowa w Gołębiewku Nowym), Chrzanowska Aleksandra (I LO w Łęczycy), Eliaszewicz Wiktoria (Studio Muzyki Rozrywkowej w Legnicy), Gibska Lena (Konarzew), Góralczyk Łucja (Łęczyca), Kamińska Michalina (Szkoła Podstawowa w Gołębiewku Nowym), Kamińska Natalia (Dom Kultury w Łęczycy), Kuświk Norbert (PCKSiR w Zduńskiej Woli), Leszczyńska Agata (Spółdzielczy Dom Kultury w Płocku), Marczak Gabriela (Dom Kultury w Łęczycy), Pawlak Wiktoria (Dom Kultury w Łęczycy), Przepióra Antoni (Łeczyca, Ramotowska Gabriela (Dom Kultury w Łęczycy), Wilińska Kornelia (Szkoła Podstawowa w Gołębiewku Nowym), Zespół Maryśki i Jaśki z Łyncyckiego, Schola Młodzieżowa Parafii Św. Andrzeja Apostoła w Łęczycy, Zespół Pieśni Ludowej OKARYNA, Zespół Wokalny POWIERCIE.

źródło: UM Łęczyca / DK w Łęczycy