Najważniejsze wideo w lodzkie

Zmienione trasy autobusów w związku z remontem mostu na DK92

011
fot. UM Kutno

W związku z remontem mostu w ciągu Drogi Krajowej nr 92 oraz zamknięciem odcinka DK 92 zmieniona będzie trasa niektórych linii autobusów MZK Kutno.

Od czwartku 20.06.2024 r. do odwołania obowiązywać będzie objazd dla linii nr: 1, 10, 11:

1. Trasa objazdu linii nr 1 od przystanku Łąkoszyńska/bloki przez ulicę: Łąkoszyńską, Wodną, Metalową, do przystanku Metalowa/Sklęczkowska (tymczasowa pętla autobusowa), powrót trasą odwrotną. Na trasie objazdu obowiązują wszystkie przystanki. Dotyczy kursu w dni robocze o godz. 20:13 z ul. Granicznej do ul. Metalowej i z ulicy Metalowej o godz. 21:10 do ul. Granicznej.

2. Trasa objazdu linii nr 10 od przystanku Łąkoszyńska/pętla przez ulicę: Łąkoszyńską, Wodną, Metalową, do przystanku Sklęczkowska/Metalowa dalej b/z. powrót trasą odwrotną. Na trasie objazdu obowiązują wszystkie przystanki.

3. Trasa objazdu linii nr 11 od przystanku Łąkoszyńska/bloki przez ulicę: Łąkoszyńską, Wodną, Metalową, do przystanku Metalowa/Sklęczkowska (tymczasowa pętla autobusowa) powrót ul. Metalową do przystanku Wschodnia/Pini Polonia dalej b/z. powrót trasą odwrotną. Na trasie objazdu obowiązują wszystkie przystanki.

Na czas objazdu przystanki: Józefów/Holenderska i Józefów/Polfarmex dla linii nr: 1, 10 i 11, wyłączone będą z eksploatacji.

źródło: UM Kutno